Szállodai recepciós (Hévíz)

A hirdetés már lejárt!

Szállodai recepciós

Szállodai recepciós állás ERZSÉBET HOTEL*** - Hévíz

Budapesti egyesületünk nyelvtudással rendelkező recepciós munkatársakat keres 50 szobás hévízi szállodájába.

Feladatok:

  • Vendégek érkeztetése, utaztatása, egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Szállodai szoftver napi szintű használata, készpénzkezelés, számlázás
  • Vendégek színvonalas kiszolgálása
  • Programok ismertetése, értékesítése vendégek részére és igény esetén azok szervezése
  • Vendégpanaszok gyors és hatékony kezelése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség, magabiztos nyelvtudás
  • Szállodai recepciós tapasztalat
  • Vendégközpontú szemlélet
  • Precíz munkavégzés, kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Kifogástalan megjelenés
  • Csapatjátékos személyiség, rugalmasság, feddhetetlen előélet
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete

Előnyök:

  • Hostware program ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható, hosszútávú munkalehetőség, teljes munkaidős bejelentéssel
  • Megfelelő bérezés
  • Napi egyszeri személyzeti étkezés a szállodában Ingyenes parkolás a szálloda őrzött parkolójában
  • Szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség
  • Összetartó, szakmailag felkészült, lendületes csapat
  • Szállás megbeszélés szerint megoldható

Fényképes önéletrajz

Hévíz