Számlázási adminisztrátor (Jászfényszaru)

Számlázási adminisztrátor

Leírás

Jászfényszarui multinacionális partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk Számlázási adminisztrátor pozícióba.

Feladatok
A munkakör célja, a cég logisztikai és számlázási tevékenységének támogatása.

  • Bejövő és kimenő számlák ellenőrzése
  • Számlázási csapat tevékenységének támogatása
  • Részvétel a hóvégi/negyedéves és év végi zárásokban
  • Belső rendszerek használata
  • E-mailek ellenőrzése
  • Adatok feltöltése a Cello rendszerben
  • Közvetlen vezető által megfogalmazott ad hoc jellegű feladatok
  • Statisztikai és ad hoc jellegű riportok készítése
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • MS Office ismeret és adatbázis kezelés
  • Precíz, lelkiismeretes, áldozatos munka

Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Féléves teljesítménybónusz
  • Ingyenes napi szintű melegétkezés
  • Utazási támogatás vagy ingyenes vállalati buszjáratok (Jászszentandrás- Jászberény- Jászfényszaru)
  • Teljes munkaidő: hétfőtől-péntekig 8:00-17:00 (1 órás ebédszünet)
  • Heti 1 nap home office lehetőség
  • Tiszta, barátságos munkakörnyezet
  • Szezonális ösztönző ajándékok

Jelentkezéseket önéletrajz csatolásával várjuk!

Lépj velünk kapcsolatba bizalommal az alábbi elérhetőségeken:

+36 20/333-44-50; +36 37/540-016 [email protected]

Egyéb információk

+36 20 434 7098

Telefon

Munkavégzés helye

Jászfényszaru