Számviteli alosztályvezető helyettes (Veszprém)

Az Euronics, országosan 62 áruházzal rendelkező műszaki szakkereskedő cég, melyet 1989-ben, Balatonfüreden alapítottak. A mai napig családi vállalkozásként működünk, teljes kollektívánk eléri az 1 100 főt. Tőkeerős, stabil piaci hátterünk és üzlethálózatunk mellett online értékesítésünk is folyamatosan fejlődik. Jelenleg a második legnagyobb offline és 6. legnagyobb online árbevételű szakkereskedők vagyunk. Cégünk veszprémi központja mellett, Budapesten és Üllőn is vannak irodáink. Fejlődésünk következő szakaszba lépéséhez, az alábbi pozícióra várjuk jelentkezésedet.

Számviteli alosztályvezető helyettes

Amiben számítunk rád

  • Főkönyvi könyvelés, könyvelési tételek, elszámolások ellenőrzése,
  • Az ügyviteli rendszerben történő adatrögzítés, adatfeldolgozás szabályszerűségének és naprakészségének ellenőrzése
  • Főkönyvi adatok és analitikák egyeztetése
  • Vegyes feladások, időbeli elhatárolások könyvelésének ellenőrzése
  • Havi, negyedéves zárási feladatok elvégzése
  • Folyószámlák, főkönyvi kartonok egyeztetése
  • Havi, negyedéves adóbevallások összeállítása, ellenőrzése
  • Éves zárási feladatok, analitikák egyeztetése, koordinálása
  • Partnerekkel (vevő-szállító), könyvvizsgálóval történő kapcsolattartás
  • Belső vállalati statisztikák, riportok összeállítása
  • Részvétel a tervek elkészítésében
  • Aktív részvétel a Társaság beszámolóinak elkészítésében, eszköz-forrás leltár összeállításában, adatszolgáltatásaiban
  • Számviteli politika, belső szabályzatok kialakításában és aktualizálásában való aktív közreműködés
  • Bevezetendő ERP rendszerek tesztelése

Amire szükség lesz az eredményes munkádhoz

  • Szakirányú felsőfokú gazdasági végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • Könyvelés területén és irányításban szerzett tapasztalat
  • 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Magas szintű MS Excel használat
  • Magas szintű kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, pro-aktivitás
  • Kiváló elemző képesség, összefüggésekben való gondolkodás

Amiért szeretsz majd nálunk dolgozni

  • Inspiráló feladatok
  • Dinamikusan fejlődő, magyar cégvezetés által nyújtott stabil háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Cafeteria, már próbaidő alatt is, az első teljes hónaptól
  • Remek csapat, jó hangulat

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém