Számviteli munkatárs (Budapest)

Európa legnagyobb cipőkereskedelmi lánca, több mint 110 üzlettel országszerte

Számviteli munkatársat

keres budapesti központjába

Amit kínálunk:

  • biztos munkahely egy nemzetközi cégnél,
  • munkaidő: heti 40 óra,
  • kiemelkedő fizetés,
  • alapos és átfogó betanítás,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • kellemes és modern munkakörnyezet,
  • tömegközlekedéssel jól megközelíthető munkahely.

Feladatok:

  • szállítók és vevők teljes körű könyvelése,
  • bankkönyvelés és az utalások előkészítése,
  • vegyes és tárgyi eszköz könyvelések,
  • havi és éves zárásokban való részvétel,
  • együttműködés a könyvvizsgálókkal,
  • üzletek napi és havi forgalmi jelentéseinek készítése,
  • statisztikai jelentések elkészítése
  • egyes adóbevallások összeállítása
  • az üzletek kasszazárásának teljes körű ellenőrzése és a kasszákkal kapcsolatos korrekciós könyvelések elvégzése,
  • kapcsolattartás a külföldi társosztályokkal és kollégákkal német vagy angol nyelven,
  • vállalati digitalizációs és automatizációs folyamatokban való részvétel.

Az ideális jelölt:

  • gazdasági – pénzügyi területen szerzett felsőfokú végzettséggel rendelkezik,
  • 2-3 év releváns munkatapasztalata van, de pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • erős számviteli tudása van, SAP-FI ismerettel rendelkezik,
  • német vagy angol nyelvű kommunikációra szóban és írásban egyaránt képes,
  • munkáját önállóság, pontosság, precizitás jellemzi.

Munkavégzés helye:

1134 Budapest, Kassák Lajos u. 19-25.

Budapest