Számviteli vezetőhelyettes (Veszprém)

61 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, mintegy 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A 33 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

Számviteli vezetőhelyettes

Amiben számítunk rád

  • Cégcsoport számviteli nyilvántartásainak vezetése főkönyvi és analitikus szinten
  • Éves beszámoló készítése a cégcsoport tagjaira valamint konszolidált beszámoló készítés
  • Pályázatokkal-, tőzsdei ügyletekkel kapcsolatos könyvelési feladatok
  • Cégcsoport adózási feladatai, különös tekintettel ÁFA, TAO, HIPA és kiskereskedelmi adóra
  • Képviselet könyvvizsgálaton, adóvizsgálaton

Amire szükség lesz az eredményes munkádhoz

  • Szakmai felsőfokú végzettség
  • Regisztrált mérlegképeskönyvelői végzettség
  • Legalább 5 éves tapasztalat nagyvállalat számviteli feladatainak vezetésében,
  • Tapasztalat önálló beszámoló- és adóbevallás készítésben, cégcsoport szintű konszolidációban
  • Tapasztalat 8-10 fős csapat irányításában

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Adótanácsadói vagy adószakértői gyakorlat
  • Tapasztalat transzferárazásban, transzferár dokumentáció készítésben
  • SAP ismeret
  • Nagyvállalati környezetben szerzett gyakorlat

Amiért szeretsz majd nálunk dolgozni

  • Családias, emberközpontú munkakörnyezet
  • 33 éve vagyunk a piacon - stabil és megbízható cégnél dolgozhatsz
  • Hosszú távú fejlődési és munkalehetőség

Veszprém