Szélesformátumú nyomtató operátor (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A reklám- és nyomdaipar területén működő, folyamatosan fejlődő vállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szélesformátumú nyomtató operátor

Elvárások:

  • Vektorgrafikus programok (corel, illustrator) és photoshop legalább alapszintű ismerete,
  • Jó műszaki érzék,
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés,
  • Megbízhatóság, szorgalom, kitartás,
  • Nyomdai gyártásban szerzett jártasság,
  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Reklámipar területén szerzett tapasztalat, több éves gyakorlat,
  • Széles formátumú nyomtató/plotter-üzemeltetési tapasztalatok,
  • Műszaki végzettség és szemlélet,
  • Angol/német - Alapfok/társalgási szint,
  • Onyx RIP ismerete

Feladatok:

  • Szélesformátumú nyomtató berendezések működtetése,
  • Anyagok nyomtatásra előkészítése,
  • Együttműködés a gyártási folyamatban résztvevő munkatársakkal,
  • Minőség-ellenőrzés a gyártás folyamatában,

, Megbízóról:,

Digitális nyomtatással és dekorációval foglalkozó vállalkozás., A cégcsoportban teljes körű nyomdai kivitelezést biztosítanak ügyfeleiknek (ofszet, íves digitális, reklámajándék, stb.). Ecosolvent és UV nyomtatókkal rendelkeznek, a géppark folyamatosan fejlődik., Munkatársaikat hosszú távra keressük, éppen ezért fontos számukra az önképzés, a fejlődésre való nyitottság.

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Stabil, hosszútávú munkahely,
  • Mobiltelefon,
  • Túlóra elszámolása/kifizetése,
  • , Fiatal csapatuk közvetlen munkahelyi légkörben várja új tagját!

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest