Személyi asszisztens, kereskedelmi ügyintéző (Budapest)

Budapesti központú piacvezető egészségügyi berendezéseket értékesítő és szervizelő márkaképviselet 4 órás munkaidőben ügyintéző munkatársat keres.

Személyi asszisztens, kereskedelmi ügyintéző

Amit nyújtunk

  • hosszú távú, biztos munkahely
  • felelősségteljes, változatos, önálló munka
  • bejelentett, alkalmazotti jogviszony
  • családias vállalati kultúra
  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • versenyképes munkajövedelem

Amit elvárunk

  • középfokú végzettség
  • középszintű aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • jó kommunikációs és szervezői készség, marketing gyakorlat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • problémaelemző és megoldó képesség
  • rugalmasság, felelősségvállalás, megbízhatóság, precíz munkavégzés

Feladatok

  • vezetői támogatás
  • árajánlat, megrendelések kezelése, az áruk előkészítése és feladása ügyfeleink számára
  • ügyfélpanaszok kezelése
  • adminisztrációs nyilvántartások folyamatos frissítése, dokumentációk létrehozása (Word, Excel, stb.)
  • nyilvántartások, adatbázisok kezelése, jelentések, riportok készítése
  • kollégák munkájának és az irodai ügymenet támogatása

Előnyt jelent

  • egészségügyi termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • vállalat irányítási rendszerben szerzett tapasztalat
  • nemzetközi vállaltnál szerzett min. 1-2 éves gyakorlat
  • gyakorlati kontrolling ismeretek
  • felsőfokú végzettség

A pozíció várhatóan egy év múlva napi 8 órás munkaidőben végezhető.

Munkavégzés helye

Budapest XI. kerület

Fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajz beküldése a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest