Személyi titkár (Budapest)

Személyi titkár

Feladatok:

  • Cégcsoport cégeit irányító vezérigazgató munkájának segítése, levelezés bonyolítása angol nyelven is!
  • Programok szervezése és a programnaptár organizációja
  • Tárgyalásokra felkészítő anyagok készítése
  • Tárgyalásokon tolmácsolás angol-magyar / magyar-angol nyelven a cég székhelyén és külföldi tárgyalásokon
  • Vendégek fogadása, kísérése
  • Prezentáció, emlékeztetők készítése
  • Média figyelés és a hírekből kivonatok készítése,
  • Linkedln fiók kezelése, weboldal kezelése.
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, az irodavezetővel a feladatok organizációja

Elvárások:

  • Egyetemi végzettség
  • Jogi és vagy közgazdasági végzettség előny
  • Kiemelkedő angol nyelvtudás szóban és írásban / felvételi beszélgetésen angol nyelvtudás ellenőrzése szóban.
  • Segédeszköz nélküli angol-magyar és magyar-angol fordítás
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Legalább 10 éves, felsővezető mellett azonos munkakörben végzett tevékenység
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Pozitív személyiség
  • Utazási hajlandóság
  • Önállóság

Amit kínálunk:

  • Munkabér: 500 000 Ft nettó
  • Bérlet, céges telefon, tablet
  • Próbaidő idő után céges autó
  • Azonnali munkakezdés – 90 nap próbaidő!

Munkaidő:

8:00 – 16:30 (30perc ebédidő)

Munkavégzés helye:

Változó, a cég budapesti székhelyén, saját iroda helyiség a vezérigazgató irodája mellett. Ha felketettük az érdeklődését küldje be hozzánk fényképes önéletrajzát!

Budapest