Szenior szerverüzemeltető (Budapest)

A Legfőbb Ügyészség Informatikai Főosztálya

szenior szerverüzemeltető

álláshelyének betöltése érdekében munkatársat keres az
Infrastruktúrafelügyeleti Osztály Központi Rendszerfelügyeleti Csoportjába.

Feladatok:

  • Microsoft Windows alapú szerverek üzemeltetése,
  • Microsoft Hyper-V alapú virtualizáció üzemeltetése,
  • Windows alapú szerverszolgáltatások napi üzemeltetése és karbantartása,
  • MS Active Directory infrastruktúra üzemeltetése.

Elvárások:

  • szakirányú egyetemi, főiskolai végzettség, vagy szakirányú középfokú iskolai végzettség, vagy középfokú iskolai végzettség és legalább emelt szintű szakirányú szakképesítés,
  • széleskörű Microsoft infrastruktúraüzemeltetési ismeret: Microsoft Windows 2016, AD, SCOM, SCCM, VMM, WSUS, SQL, Exchange,
  • Microsoft Hyper-V failover clusterek ismerete,
  • legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • magyar állampolgárság.

Szükséges kompetenciák:

  • jó kommunikációs képesség,
  • rendszerszemlélet,
  • nagyfokú önállóság,
  • problémamegoldó képesség,
  • csapatmunkára való képesség.

Előnyök:

  • szerverüzemeltetési tapasztalat nagyvállalati környezetben,
  • Linux üzemeltetési tapasztalat,
  • storage üzemeltetési ismeretek,
  • szakmai angol írásbeli nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • megbízható, stabil cégkörnyezet,
  • szakmai fejlődés lehetősége,
  • kiszámítható életpálya,
  • éves cafeteria,
  • biztos egzisztencia,
  • versenyképes kereset.

A jogállásra és javadalmazásra a legfőbb ügyész, az ügyészek és más ügyészségi alkalmazottak jogállásáról és az ügyészi életpályáról szóló 2011. évi CLXIV. törvény (Üjt.) vonatkozik.

A jelentkezéshez csatolni kell az életút bemutatását és elérhetőségeket tartalmazó fényképes önéletrajzot, a végzettséget igazoló okiratmásolatokat, valamint a szakmai tapasztalatot igazoló iratokat.

A legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat igazolásának hiányában a pályázat nem kerül elbírálásra!

A szakmai önéletrajzok alapján alkalmasnak ítélt jelentkezők online szakmai meghallgatáson, annak eredménye függvényében munkáltatói interjún vesznek részt.

A pályázatot elnyert személynek külön felhívásra hatósági erkölcsi bizonyítvánnyal szükséges igazolnia, miszerint büntetlen előéletű, illetve nem áll foglalkozástól eltiltás hatálya alatt, továbbá az önéletrajzában feltüntetett végzettséget, egyéb képzettséget tanúsító bizonyítványainak, okiratainak, valamint a korábbi munkaviszonyokat igazoló irataiknak eredeti vagy hitelesített másolatát be kell mutatnia.

A pályázatokat 2024. június 30. napjáig beérkezően a Legfőbb Ügyészség Informatikai Főosztályára kérjük megküldeni.

A pályázó önéletrajzának megküldésével egyidejűleg hozzájárulását adja a személyes adatai kezeléséhez.

Budapest