Szenior Vasúti Biztosítóberendezés Tesztelő - Simis W (Budapest)

A Siemens Mobility Kft. K+F központjában, a XI. kerületi Infoparkban olyan projekteken dolgozunk, melyek biztosítják a zavartalan, fenntartható, megbízható és biztonságos közlekedést.

Szenior Vasúti Biztosítóberendezés Tesztelő - Simis W

A projektről:

A Simis W a Siemens egyik leggyakrabban alkalmazott vasúti biztosító berendezése. A projekt célja a berendezés rendszertesztjeinek előállítása, futtatás és kiértékelése. Mivel egy biztonságkritikus rendszerről van szó (SIL 4), ezért ez a tesztelés kiemelten fontos a rendszer validációja szempontjából, így nagy megbízhatóságú és precizitású munkavégzést igényel.

A csapat tagjaként az alábbi feladatok várnak rád:

  • A rendszer működésének megértése a rendelkezésre álló rendszerkövetelmény dokumentációk (német nyelvű) alapján.
  • A teszteset leírások előállítása a rendszerkövetelmények alapján.
  • A tesztek futtatása, az esetleges hibák kiértékelése.
  • A tesztkörnyezet felállítása, üzemeltetése, esetleges optimalizációja.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Van felsőfokú műszaki végzettséged.
  • Kiválóan kommunikálsz németül, minimum B2 szinten.
  • Van 3+ év tapasztalatod szoftvertesztelésben.
  • Megbízhatóság és precizitás jellemez.

A pályázásod során előnyt jelenthet, amennyiben:

  • Rendelkezel ISTQB vizsgával.
  • Analitikus gondolkodásmód jellemez.
  • Nyitott vagy hosszútávú szakmai elköteleződésre.
  • Vasúti biztosítóberendezések ismeretével rendelkezel.
  • Tudsz angolul.
  • Jártas vagy programozásban és scriptnyelvek írásában.

Mi az, amit mi biztosítunk?

  • Családbarát munkahelyet, kötetlen munkaidővel, rugalmas hozzáállással.
  • Stresszmentes környezetet, ahol nagy hangsúlyt kap a work-life balance.
  • Fejlődési lehetőségeket, egyéni tréning kerettel, kidolgozott karrierúttal.
  • Fontos számunkra az egészséged, többek közt élet- és egészségbiztosítással óvunk.
  • Ergonomikus munkakörnyezetet biztosítunk számodra, ezzel is kényelmessé téve az irodai munkavégzést.
  • A felsoroltak mellett egy több mint 20 elemből álló béren kívüli juttatási csomaggal várunk.

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest