Szerelési műszakvezető (Zalaegerszeg)

Szerelési műszakvezető

Feladatok

  • Harcjárművek gyártásának, összeszerelésének támogatása.
  • Gyártáshoz tartozó célok követése, azok elérésére törekvés. Termelést jobbító és gyorsító intézkedések foganatosítása.
  • Munkavédelmi intézkedések, szabályok betartása és betartatása.
  • Hozzá tartozó csapat koordinációja, napi munkájuk szervezése.
  • Új munkavállalók toborzásában és kiválasztásában való részvétel
  • Reklamációk, eltérések kezelésében való részvétel. Nyomonkövető dokumentumok létrehozása és kezelése.
  • Karbantartási feladatok végrehajtása, végrehajtatása és eredményének rögzítése.
  • Napi időadatok pontos követése, rögzítése és jelentése.
  • Csapat szakmai és diszciplináris vezetése. Objektív szempontok szerinti rendszeres visszajelzés irányukba és a képzettségmátrix karbantartása.
  • Folyamatleírások létrehozásában való aktív részvétel. Ezek betartása, betartatása, fejlesztése.
  • Terület gyártásra kész állapotának elérése, rendezettségének fenntartása. Szükség esetén gyártási (segéd)eszközök megtervezésében, rendelésében, beszerzésében való aktív részvétel.
  • Gyártást, termelést támogató, jobbító projektekben való részvétel. Eredmények követése és riportálása.
  • Társterületek műszakvezetőivel, képviselővel rendszeres egyeztetés, kapcsolat fenntartása.

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség (autószerelő, autóelektronikai műszerész, elektronikai műszerész, gépész technikus, stb.)
  • Jármű(alkatrész) gyártásban szerzett legalább 3 év tapasztalat
  • Csoport koordinálásában, felügyeletében szerzett tapasztalat előny
  • Kiváló kommunikációs készségek szóban és írásban
  • Munkaerőtoborzásban szerzett tapasztalat előny
  • Gyakorlatias, segítőkész hozzállás, jó műszaki ismeretek
  • Levelezőrendszerek, SAP, MS Office felhasználói szintű ismerete. Teamcenter ismeret előny.
  • Analitikus gondolkodásmód és önálló, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért

Munkavégzés helye

Zalaegerszeg