Szerelő / árnyékolástechnikai szerelő (Budapest)

Árnyékolástechnikai cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szerelő / árnyékolástechnikai szerelő

Elvárások:

  • Kézügyesség,
  • Pontos, precíz munka, megbízhatóság,
  • Kéziszerszámok magabiztos használata,
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Kellő motiváltság,
  • Lakatos vagy asztalos végzettség,
  • Szakmai tapasztalat,
  • Önálló munkavégzés,
  • Tériszony kizáró ok

Feladatok:

  • Fa és fém alkatrészek vágása, méretezése,
  • A méretre vágott alkatrészek összeszerelése,
  • A készre gyártott termék helyszínre szállítása, beépítése és beüzemelése,

, Megbízóról:,

Árnyékolástechnikai termékekkel dolgozunk, több mint 25 éves tapasztalattal rendelkezünk, Termékeink meg felelnek a legmodernebb, egyedi elvárásoknak is, Számunkra nincs lehetetlen, Büszkék vagyunk arra, hogy ügyfeleink nagy részét szájhagyomány útján szerezzük, egymásnak adják át elérhetőségeinket

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat tagja lehetsz, versenyképes jövedelemmel.
  • Változatos könnyű fizikai munka,
  • Megbízható, modern szerszámokkal dolgozhatsz barátságos légkörben,
  • , Munkavégzési információk:, Műhelymunka a cég telephelyén,
  • Helyszíni szerelés Budapest és vonzáskörzete

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest