SZERELŐ - SZERVIZTECHNIKUS (Dunaharaszti)

Ha szeretsz szerelni, van tapasztalatod a kaputechnika, vagy az automata ajtók területén, és egy érdekes, változatos munkát keresel, csatlakozz a csapatunkhoz

SZERELŐ - SZERVIZTECHNIKUS

munkakörben

Feladataid:

  • Garázskapu, ipari kapu, gyorskapu, kapunyitó motor, sorompó, automata ajtó, redőnykapu telepítése, szervizelése önállóan, vagy tapasztalt kollégákkal.

Elvárásunk:

  • "B" kategóriás jogosítvány.
  • Legyen tapasztalatod a kaputechnika vagy az automata ajtók területén.

Nálunk a helyed:

  • Ha szeretsz szerelni, de nem akarsz egyhelyben ülni, és egy változatos munkát keresel.
  • Ha szeretsz utazni, és a munkádnak köszönhetően szívesen bejárod az országot.
  • Ha dolgozni akarsz, és munkád eredményeként a saját céljaidat elérni.
  • Ha szeretnél egy nyerő csapat tagja lenni, és nagyszerű dolgokat megvalósítani.

Amit nyújtunk:

  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség vár rád, hogy egyre jobb lehessél.
  • Szorgalmas munkádért cserébe személyes megbecsülésre számíthatsz, és vezetői pozícióba is emelkedhetsz.
  • Tisztességes, korrekt bérezési rendszerünkkel nem lesznek anyagi gondjaid.
  • Munkaruhát, céges gépkocsit, mobiltelefont és minőségi szerszámokat biztosítunk.
  • Jól fogod magad érezni egy támogató, és összetartó csapatban.
  • Hosszú távon is biztos, stabil és kiszámítható munkahelyed lesz, egy 2001 óta folyamatosan fejlődő magyar cégnél.

Ha testhezállónak érzed ezt a munkakört, és hosszú távra keresel munkát, küldd el fényképes önéletrajzodat

Dunaharaszti