Szerszámkarbantartó (Pest megye)

A hirdetés már lejárt!

Fröccsöntött szerszámok karbantartása - Pest megye - Induló gyártás Zöldmezős beruházást indító gyártó partnerünkhöz keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Szerszámkarbantartó

Feladatok

  • Új szerszámok bevezetésének teljeskörű felügyelete (szerszámpróbák, módosítások, jóváhagyási folyamatok támogatása)
  • Szerszámpróbák elvégzése
  • Műanyag fröccsöntő szerszámok folyamatos karbantartása, felügyelete, cseréje

Elvárások

  • Szerszámkészítő végzettség és/ vagy több éves munkatapasztalat fröccsöntött szerszámok karbantartásában
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Munkavédelmi előírások betartása
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Széleskörű juttatási csomag (alapbér, cafeteria, bónusz, bejárástámogatás)
  • Részvétel egy induló gyártás életében
  • Oktatások biztosítása
  • Hosszú távú, szakmai kihívásokkal teli munkalehetőség nemzetközi környezetben

Munkavégzés helye

Pest megye