Műhely szervizes (Szigetszentmiklós)

Műhely szervizes

Leírás

Egy műszakos munkarend, izgalmas gépek, támogató csapat! Szigetszentmiklósi partnerünk telephelyére keresünk műhely szervizes pozícióba új kollegákat!

Feladatok

  • Nagygépek szerelése, karbantartása, hibaelhárítás
  • Kiegészítő tevékenységek (nyomon követés, adminisztrálás)
  • Gépek beállítása a technológiai utasításoknak megfelelően

Elvárások
  • Szakmunkás végzettség (lakatos/gépjárműipari/gépipari/műszaki szak)
  • 2 év szakmai tapasztalat (lakatos, hegesztő)
  • Alapszintű számítógépes ismeret
  • Problémamegoldó képesség
  • Vevőközpontúság
  • Pozitív, rugalmas személyiség
  • Önálló munkavégzés és felelősségvállalás

Előny: nehézgépkezelői jogosítvány, hegesztői végzettség, tűzvédelmi vizsga

Amit kínálunk
  • Egy műszakos munkarend
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai háttér és minőségi munkaeszközök
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós