Szerszámkészítő karbantartó (ZJ) (Budapest)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Szerszámkészítő karbantartó (ZJ)

Feladatok:

  • Kivágó, hajlító és/vagy műanyag fröccsöntő szerszámok karbantartása, javítása;
  • Új alkatrészek, szerszámok elkészítése, gyártása, illesztése, beszerelése;
  • Szerszámgépek kezelése;
  • Szerszámok átszerelése, vizsgálatok végrehajtása.

Elvárások:

  • szakmunkás végzettség,
  • több éves szerszámkészítési tapasztalat, de elhivatott, szakmailag érdeklődő pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • két műszakos munkarend vállalása;

Előnyök:

  • magasabb iskolai végzettség;
  • német nyelvtudás;
  • emelőgépes képesítés.

Amit partnerünk ajánl:

  • kiszámítható munkaidő, stabil nemzetközi háttér;
  • versenyképes jövedelem;
  • széleskörű juttatási csomag;
  • munkába járás támogatása INGYENES céges buszjáratokkal, vagy utazási költségtérítéssel;
  • költözés esetén INGYENES céges lakásban történő elhelyezés biztosítása.

Munkavégzés helye: Alsónémedi / Dunaharaszti környéke

Budapest