Szerszámmérnök (Esztergom)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Szerszámmérnök (KEM)

Feladatok

  • Szerszámkarbantartási folyamatfejlesztéshez és szerszámoptimalizáláshoz tartozó akciók végrehajtása (PDCA);
  • Szerszámok hatékony gyártási képességének folyamatos fejlesztése;
  • A szerszámkarbantartási folyamatok fejlesztése;
  • Az NPI és ECN tevékenységek koordinálása és jelentése a szerszámüzemben a függelmi kapcsolatai szerint;
  • Szerszámpróbák koordinálása.

Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség;
  • Fémiparban szerzett minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat;
  • Angol nyelvtudás;
  • Képlékenyalakítási ismeret;
  • MS Office, Excel felhasználói szintű ismerete.

Munkavégzés helye

  • Esztergom

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Esztergom