Szerviz adminisztrátor (Szigetszentmiklós)

Szerviz adminisztrátor

Leírás

Irodai munkarend, pörgős csapat, izgalmas nagygépek! Partnerünk szigetszentmiklósi telephelyére keresünk Szerviz adminisztrátor pozícióba új kollegát!

Feladatok

  • Gépek nyilvántartásával, bérbeadásával, visszavételével kapcsolatos ügyintézés, adminisztráció
  • Gépjavítási folyamatok koordinálása, dokumentálása
  • Garanciás ügyintézés, gépvisszahívások adminisztrációja, kárügyintézés
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Társosztályokkal való együttműködés

Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Aktív, legalább középfokú angol nyelvismeret
  • Rendszerszemlélet, jó problémamegoldó készség
  • Rugalmasság
  • Pörgős munkakör és munkakörnyezet vállalása

Amit kínálunk
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség, tervezhető munkabeosztással.
  • Szakmai fejlődési-, előre lépési lehetőség.
  • Tiszta, modern munkakörnyezet és minőségi munkaeszközök.
  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Szakmai tréningek.

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós