Szerviz szolgáltatás értékesítő (Budapest)

Szerviz szolgáltatás értékesítő

Leírás

Keresünk dinamikus és ambiciózus szerviz szolgáltatás értékesítőt, aki szeretné a lift- és felvonóiparban kipróbálni magát!

Ha a magas színvonalú ügyfélszolgálat, az értékesítés és az innovatív megoldások az érdeklődési körödbe tartoznak, akkor partnercégünk lehetőséget kínál számodra,

hogy csatlakozz a sikeres és elismert csapatukhoz.

Tedd meg a következő lépést karriered építése felé, és jelentkezz a Szerviz szolgáltatás értékesítő pozícióra még ma!

A jelentkezéshez kérlek csatold a legfrissebb, magyar nyelvű önéletrajzodat!

Feladatok
Csatlakozz hozzánk, ha

  • szereted a kihívásokat és élvezed az üzleti lehetőségek és az új ügyfelek felkutatását, megszerzését és rendszeres látogatását,
  • szívesen ápolod meglévő ügyfélkapcsolataidat,
  • ügyesen értékesítenél szerviz-szolgáltatásokat már üzemelő felvonó és mozgólépcső berendezésekhez,
  • nem riadsz vissza az ajánlatokhoz és szerződésekhez kapcsolódó számítások elvégzésétől,
  • az ügyféladatbázis folyamatos frissítése és adminisztrálása nem okoz gondot számodra,
  • és nyitott vagy az aktív szerződések időszakos felülvizsgálatára is!

Elvárások
  • Te vagy az ideális jelölt számunkra, ha rendelkezel legalább 4-5 éves tapasztalattal a műszaki berendezési szolgáltatások értékesítésében, akár lift, targonca vagy garázs területén,
  • A társalgási szintű angol nyelvtudás és a felhasználói szintű számítógépes ismeretek (általános irodai programok, ügyfélkezelő rendszer - CRM) szintén fontos elvárásaink közé tartoznak.
  • Emellett B kategóriás jogosítvány szükséges,
  • És a precizitás, határozottság és önállóság alapvető erényeink közé tartoznak.

Amit kínálunk
Multinacionális vállalatnál dolgozhatsz, családias és támogató légkörben
  • Teljes munkaidős állást kínálunk
    • vonzó fizetéssel és éves & teljesítménybónusszal
    • cafeteriával, egészségügyi csomaggal (Medicover)
    • hosszútávú karrierépítési lehetőséggel
    • céges autóval

Munkavégzés helye

Budapest, Ezred utca 2

Budapest