Szervizmenedzser (Budapest)

Hűtéstechnikai, és energetikai termékek forgalmazásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szervizmenedzser

Elvárások:

  • Kommunikációképes, értő angol nyelvtudás,
  • Jó kommunikációs és szervező készség,
  • Ne okozzon problémát az esetleges váratlan szituációk kezelése,
  • Számítógépes ismeretek (Excel, Word felhasználói szint),
  • Precíz, hatékony és pontos munkavégzés,
  • Jó problémamegoldó képesség és logikus gondolkodásmód,
  • Fogékonyság új ismeretek megszerzésére,
  • Önálló munkavégzési képesség,
  • Utazási hajlandóság

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú (esetleg technikusi) műszaki végzettség, vagy magas szintű műszaki ismeret, jártasság,
  • Szervizelés, karbantartás, esetleg kivitelezés területén szerzett tapasztalat, Ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat.

Feladatok:

  • Ipari hűtőberendezések alkatrész értékesítése,
  • Állapotfelmérések, jegyzőkönyvezés,
  • Javítások, felújítások tervezése, árazása, felügyelete alvállalkozók irányításával,
  • Rendszeres karbantartások ütemezése, felügyelete alvállalkozókon keresztül.,
  • Új berendezések telepítésének szervezése, irányítása, beüzemelés,
  • Árajánlatok, árkalkulációk készítése,
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, beszállítókkal,
  • Cég értékesítőivel való együttműködés,

Megbízóról:

  • Egy belga-amerikai, és egy finn gyártó cég képviseletét, termékeiknek forgalmazását végzi Magyarországon már 20 éve.,
  • Berendezéseink elsődlegesen hűtéstechnikai, és energetikai területen használatosak.,
  • A magunk területén piacvezetőnek számítunk.
  • A cég bár magyar tulajdonban van, meghatározó támogatást kap külföldi partnerei részéről.,
  • Pénzügyileg stabilak vagyunk, hitel és egyéb hosszú távú kötelezettség nem terheli a működésünket.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér,
  • Versenyképes bérezés, hosszútávon béremelési lehetőség,
  • Cafetéria juttatás (próbaidő után),
  • Céges gépjármű, telefon, notebook

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva!

Budapest