Szervizmérnök (Budapest)

Szervizmérnök

Leírás

Egyedi gyártással foglalkozó Partnerünk részére keresünk szervizmérnök kollégát:

Feladatok

  • A vállalat által gyártott, egyedi berendezések javítási és karbantartási munkáinak menedzselése
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • Hibabejelentések rögzítése, hibafelmérés-ajánlatok kidolgozása
  • Megrendelések rögzítése és nyomon követése
  • Javítási és karbantartási feladatok műszaki előkészítése és irányítása

Elvárások
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Releváns felsőfokú végzettség előnyt jelenthet
  • Hasonló területen szerzett 2 éves szakmai tapasztalat
  • Ms office
  • Aktív társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Műszaki rajzolvasási ismeret

Amit kínálunk
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai támogatás és elismerés
  • Versenyképes fizetés
  • Év végi prémium lehetősége
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest