Szervizszerelő (Debrecen)

Hajdú-Bihar megyei, épületgépészeti rendszerek tervezésével, kivitelezésével, karbantartásával foglalkozó partnerünkhöz keresünk elhivatott pályakezdő és tapasztalt szervizszerelőt.

Szervizszerelő

Feladatok

  • Beépített berendezések (kazánok, légkezelők, hűtőgépek automatika rendszerek) beüzemelése, garanciális és garanciális időn túli javítása és karbantartása.
  • Elektromos szerelési munkák elvégzése.
  • Kisebb-nagyobb épület villanyszerelési és épületfelügyeleti rendszerek szerelése, karbantartása, javítása, szellőzési, klímatechnikai, fűtési és víz oldalról is, ügyelet adásával, váltott időszakonként készenlét tartása mellett.

Követelmények

  • Szakmunkás bizonyítvány villanyszerelő, v. elektro műszerész, illetve hasonló szakmákban
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk, de a tapasztalat előnyt jelent
  • “B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen