Szerviztechnikus (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

22.KERÜLET - BUDAFOK - BUDATÉTÉNY

Nemzetközi múlttal rendelkező napelem rendszerek kivitelezésével foglalkozó cégcsoport

Szerviztechnikus

munkatársat keres az alábbi feltételek szerint:

Feladatok

  • Napelemes rendszerek  monitoring rendszerének installációja, programozása
  • Üzemeltetési feladatok szervezése (iroda és projekt helyszínen)
  • Karbantartási feladatok szervezése (iroda és projekt helyszínen)
  • Szoros együttműködés a vállalat egyéb szervezeti egységeivel
  • Segítségnyújtás az ügyfelek részére

Elvárások

  • IT és műszaki beállítottság
  • Office 365 felhasználói szintű ismerete (Excel, Outlook, Word)
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Magas fokú precizitás és szervező képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bejelentett munkaviszony, versenyképes fizetés
  • Céges autó

Munkavégzés helye

  •  Munkavégzés helye: Budafok-Budatétény 22 kerület
  • Budapest és Magyarország, az ország különböző helyszínein (az odajutást biztosítjuk)

Jelentkezését magyar nyelvű önéletrajzzal várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest