Szerviztechnikus (felületkezelés) (Dunaharaszti)

A hirdetés már lejárt!

Szerviztechnikus munkatársat keresünk! Dunaharaszti telephellyel rendelkező partnerünk elektrokémiai/kémiai felületkezelési/ galvanizálási eljárásokhoz fejleszt, gyárt és forgalmaz különböző termékeket.

Szerviztechnikus (felületkezelés)

Feladatok

Értékesítést támogató műszaki tanácsadás

Vevők alkalmazástechnikai támogatása

Eljárások és berendezések üzembehelyezése

Kapcsolattartás vevők és a belső szerviz között

Mintavételezés

A galvanizálási eljárást támogató vizsgálatok pl. mintafelületek bemutatása a vevőknél

Galvanizálási technológiák kidolgozása

Követelmények

Legalább középfokú végzettség

1-2 éves felületkezelési területen szerzett tapasztalat

Értékesítői tapasztalat

Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Gépjárművezetői engedély

Felhasználó szintű számítógépes ismeretek

Előny:

Kommunikációs szintű német nyelvtudás

Munkavégzés: változó helyszín, főleg Nyugat-Magyarország

Amit kínálunk

Versenyképes bérezés

Kiemelkedő cafeteria

Autó, laptop, mobiltelefon

Munkavégzés helye

Dunaharaszti