Szigetelőanyag gyártó (Budapest)

Szigetelőanyag gyártó

Leírás

Elektrotechnikai termékek gyártásával foglalkozó nagyvállalat csepeli telephelyére munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Középfeszültségű elosztó transzformátorok szigetelőanyagának elkészítése lemezolló használatával.

Elvárások

  • Alapfokú műszaki rajz olvasási készség
  • Számolási képesség (szabástervek kalkulálása - pontos összeadás, kivonás)
  • Fizikai állóképesség, jó erőnlét
  • A lemezolló kezeléséhez 160 cm feletti magasság szükséges
  • Alapszintű számítógépes ismeret (dokumentáció elektronikus megnyitása, munkaműveletek rögzítése)
  • Munkavédelmi és technológiai szabályok maradéktalan betartása
  • Rendszeretet

Előny, de nem feltétel:

  • Szabástervek használatában gyakorlat
  • Gépkezelői tapasztalat
  • Csapatjátékos
  • Multinacionális vállalati környezetben eltöltött idő

Amit kínálunk

  • Alapbéren felüli juttatások: cafeteria , műszakpótlék, bónusz, negyedéves prémium
  • Azonnali munkába állás
  • Stabil nagyvállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye: Budapest, XXI. kerület

Műszakrend: 2 műszakos munkarend

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest