Szoftverfejlesztő (Szeged)

A hirdetés már lejárt!

30 éve működő, szegedi szoftverfejlesztő kisvállalkozás megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szoftverfejlesztő

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség,
  • Kiváló kommunikációs képesség,
  • SCRUM módszertan részletes ismerete,
  • Verziókövető rendszerek, tesztelési eljárások ismerete,
  • Legalább 5 éves haladó szintű PHP/mySQL fejlesztési gyakorlat,
  • PHP keretrendszerek ismerete,
  • Fejlesztést segítő eszközök ismerete (SVN/GIT, NetBeans/Eclipse),
  • HTML5, CSS3, Javascript ismeretek,
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • Angol nyelv magas szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Mobilalkalmazás-fejlesztési tapasztalat,
  • LINUX, SQL adatbázis üzemeltetési gyakorlat,
  • Gazdasági, vállalatirányítási ismeretek

Feladatok:

  • Új, több éves szoftverfejlesztési projektben való részvétel,
  • Rendszertervezési, adatbázis tervezési feladatok ellátása,
  • Webes alkalmazási modulok, adatbázis elemek, interfészek fejlesztése,
  • Tesztelési eljárások kialakítása, végrehajtása,
  • Dokumentáció készítése,
  • Konferencián, szakmai bemutatókon a projekt bemutatása, szükség szerint angol nyelven,

, Megbízóról:,

30 éve működő, szegedi szoftverfejlesztő kisvállalkozás. Több éve fejlesztenek turisztikai mobilalkalmazásokat, turisztikai adatbázisokat. Több mint 60 alkalmazást publikáltak. Dinamikusan bővül a turisztikai adatbázisukat használó partnereik száma.

Amit kínálunk:

  • Fiatal, kis létszámú csapat,
  • Stresszmentes, nyugodt munkakörnyezet,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Teljes munkaidős, hosszú távú munkahely,
  • Bérezés bruttó 600 eFt-tól.

Munkavégzés helye:

Szeged

Szeged