Szoftverfejlesztő (Kaposvár)

Szoftverfejlesztő

Leírás

Kaposvári Partnerünkhöz keresünk tapasztalt szoftverfejlesztő kollégát.

Feladatok

  • Szoftverfejlesztés, alkalmazás fejlesztés
  • Mentorálási feladatok ellátása
  • Monitorozó rendszer kialakítása

Elvárások
  • Java vagy más objektumorientált (C#, C++) fejlesztői tapasztalat
  • Min. 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki informatikus, programozó matematikus, matematikus, villamosmérnök vagy fizikus végzettség
  • Szakmai angol nyelvtudás
  • #helpingwestwhitecollar

Amit kínálunk
  • Jó munkahelyi légkörrel, színvonalas munkakörülményekkel
  • Hazai és nemzetközi ügyfelek
  • Versenyképes fizetés
  • Angol nyelvtudás fejlesztésének lehetősége
  • Kávé / tea / gyümölcs az irodában
  • Online képzéseken való részvétel támogatása
  • Távmunka

Munkavégzés helye

Kaposvár, Magyarország

Kaposvár