Szolgáltatás értékesítési üzletfejlesztő (Budapest)

Több évtizedes múltra visszanyúló hardver-szoftver disztribúciós cég, keres egy a témában jártas szakembert!

Szolgáltatás értékesítési üzletfejlesztő

A jelentkező feladatainak lényege a konzultatív megközelítés az értékesítés során. Használja szakértelmét a potenciális partnerek azonosítására és bővítse aktív ügyfélkörét minél szélesebb szolgáltatás portfólió értékesítésével.

Feladatok

  • Ügyféligények tisztázása a partnerekkel és annak alapján rendszerek megtervezése, méretezése, ajánlatok készítése;
  • Együttműködés a sales és mérnök csapattal
  • Komplex tárgyalások lebonyolítása felsőbb szintű vezetőkkel
  • Építsen stabil partner bázist és alakítson ki hosszú távú kapcsolatokat
  • Személyes, ügyfélközpontú előadások szervezése
  • Értékesítéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • 2-5 éves gyakorlattal rendelkezik a szolgáltatásértékesítés terén (B2B)
  • Tapasztalat ügyviteli és CRM rendszerekben
  • Kiemelkedő kommunikációs és interperszonális készségek
  • Proaktív személyiség
  • Pontos és önálló
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Jogosítvány - B kategória
  • IT Technikai alaptudás
  • Angol nyelvtudás (társalgási szint)

Előnyök

  • Presales területen szerzett tapasztalat;
  • IT architekt tapasztalat;
  • kereskedelmi tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség;
  • Stabil, kiegyensúlyozott vállalati háttér;
  • Fix alapbér + teljesítményalapú bónusz

Budapest