Szúrópróba ellenőr (Nyírbátor)

Szúrópróba ellenőr

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő csapatába keres új kollégákat az alábbi munkakörbe

  • A legyártott termékek szúrópróba szerű minőségellenőrzése
  • A minőségirányítási rendszerben előírt ellenőrzések, feladatok végrehajtása
  • Nagymértékű selejtképződés esetén azonnali jelzés az adott műszak QM felelősének
  • A hibás, nem megfelelő termékek elkülönítése, állandó felügyelet alatt tartása, könyveltetése és a zárolt területekre történő bemozgatása

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Műszaki területen szerzett minőségellenőri tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Egyéni és csapatmunkában történő munkavégzés
  • Háromműszakos munkarend vállalása

  • Multinacionális cég stabil háttérrel
  • Teljesítmény lapú bónusz
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Műszakokhoz igazodó céges buszjáratok a környező településekről

Munkavégzés helye

Nyírbátor,

Nyírbátor