Takarító (Budapest)

Több éve sikeresen működő, teljes mértékben magyar tulajdonú cég, minőségi takarítási szolgáltatás nyújtásához takarító munkatársakat keres teljes- és részmunkaidőben Budapesten 23. kerületi irodaházba.

Takarító

Feladatok

  • Takarítógéppel történő takarítás
  • A bútorok, berendezések tisztán tartása, portalanítása.
  • A szociális helyiségek, teakonyhák takarítása, fertőtlenítése

Elvárások

  • OKJ Takarító végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önmagára és környezetére legyen igényes
  • Fontos elvárás, hogy az állásra jelentkező tudjon kezelni gyalogkíséretű súroló automatát, ha nem tud, vállalja, hogy a gép kezelését megtanulja

Előnyök

  • Gépi takarításban szerzett tapasztalat
  • Előny a takarításban szerzett 3 éves releváns tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, stabil, bejelentett munkaviszony
  • Adókedvezmények (pl. családi adókedvezmény) fizetett szabadság, betegszabadság és táppénz
  • Munkába járás támogatása
  • Munkaidő napi 8 óra (Hétfőtől-péntekig), részmunkaidős foglalkoztatásban 4 óra (Hétfőtől-péntekig)

Teljes munkaidőben: bruttó havi 400.302 Ft

Részmunkaidőben: bruttó havi 218.340 Ft

Munkavégzés helye

Budapest

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni lehet fényképpel ellátott önéletrajzzal vagy érdeklődhet a +3670 510 5325-ös telefonszámon.

Budapest