Takarító (Budapest XXI. kerület) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Takarító (Budapest XXI. kerület)

Leírás

Egy műszakos munkarendben keresel munkát hétfőtől péntekig? Luxus csokoládét gyártó partnercégünk csepeli manufaktúrájába keresünk Takarító munkatársat!

Feladatok

  • Irodák, üzemi terület takarítása
  • Tárgyalók, étkezők, mosdók, folyosók, raktárhelyiségek, gyár részleg napi szintű tisztán tartása
  • Az alapterület anyagától függő (kő, PVC stb.) vegyszeres tisztítása
  • Adagolók,(fertőtlenítő,szappan,kéztörlő) ellenőrzése feltöltése
  • Szemetes kosarak, hulladékgyűjtők kiürítése, lemosása, fertőtlenítése, a szemeteszsákok cseréje

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • Tisztatéri munkavégzés vállalása

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, teljesen bejelentett munka
  • Kiváló munkakörülmények
  • Családias légkör
  • Szabad hétvégék
  • Cafetéria

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest