Takarító munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Támogatáskezelő alaptevékenységi körébe tartozik 2017. január 1-től az Alap előirányzatainak kezelése, továbbá az NKA Bizottsága, illetve szakmai kollégiumainak tevékenységével összefüggő feladatok elvégzése, a pályázati rendszer működtetése, valamint KIM költségvetési fejezethez tartozó fejezeti kezelésű előirányzatok terhére, pályázat útján biztosított támogatásokkal kapcsolatos feladatoknak az Kulturális és Innovációs Minisztériuma által meghatározott része.

Takarító munkatárs

Feladatok

  • Sepregetés
  • Kukák rendbentartása
  • Papírtörölközők és WC-papírok újratöltése

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Munkaidő

  • Hétfő-péntek 12:00-18:00 között
  • 2024.07.03-2024.07.12

Amit kínálunk

  • Bruttó diákbér: 1874 Ft/óra
  • Rövid távú diákmunka

Munkavégzés helye

Budapest VIII.

Budapest