Takarítónő (Budapest)

A Caravanes Kereskedelmi Kft.

Takarítónő

munkakörbe keres precíz és megbízható munkatársat hosszú távra.

Feladatok:

  • Iroda / magánház takarítása legmagasabb minőségben
  • Konyha tisztán tartása, edények elmosogatása
  • Háztartási gépek kezelése
  • Mellékhelyiségek takarítása
  • Mosási, vasalási feladatok ellátása, ruhák kezelése
  • Padló, csempék, nyílászárók folyamatos tisztítása
  • Egyéb munkakörrel kapcsolatos feladatkérések elvégzése

Amit tőled várunk:

  • Precíz és alapos munkavégzés
  • Igényesség és felelősség a munka iránt
  • Ápolt megjelenés, megbízható személyiség
  • Több éves takarítási és vasalási tapasztalat
  • Előny: magánházak, rezidenciák takarításában szerzett több éves munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség kiemelkedő környezetben
  • Teljes munkaidős bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Azonnali munkakezdési lehetőség

Munkavégzés helye:

Buda és Óbuda környéke

Amennyiben a hirdetés alapján szívesen lennél a csapatunk tagja, küldd el fényképes önéletrajzod bérigényed megjelölésével.

Budapest