Támogatói toborzó diákmunka az S.O.S gyermekfalvaknál! (Siófok)

Támogatói toborzó diákmunka az S.O.S gyermekfalvaknál!

Leírás

Dolgozz egy jó ügyért Siófokon! Az S.O.S. gyermekfalvak diák toborzóit keresik, hogy együtt dolgozzanak egy jó célért!

Feladatok

  • Járókelők megszólítása külső helyszíneken, forgalmasabb csomópontokon, vagy plázákban
  • Beszélgetés kezdeményezése az SOS Gyermekfalvak munkájáról
  • Támogatói nyomtatványok kitöltése és kezelése.

Elvárások
  • Nappali tagozatos aktív, vagy 25 év alatti passzív jogviszony
  • 17. életév betöltése
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Elkötelezettség, lojalitás
  • Alkalmasság az önálló és csoportos munkavégzésre
  • Meggyőző beszédkészség
  • Nyitottság, udvarias viselkedés
  • Jó kiállás

Amit kínálunk
  • Rugalmas, órarendhez is könnyen igazodó munkavégzés
  • Órabér vagy kimagasló eredmények esetén teljesítményalapú bérezés
  • Bér: bruttó 2000 ft/ óra

Részletekért keress az alábbi elérhetőség egyikén:

[email protected]

+36202343434

Munkavégzés helye

Siófok

Siófok