Targoncás (Hatvan)

Targoncás

Leírás

Hatvanban lévő partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Targoncás

Feladatok

  • Raktári készlet kezelése
  • Kézi és gépi anyagmozgatás

Elvárások
  • Érvényes emelőgépkezelői OKJ-bizonyítvány és é rvényes targoncavezetői engedély (3324, 3313, 3312)
  • 8 órás munkavégzés, 2 műszak vállalása
  • PDA szkennelő kezelésben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Raktározási tapasztalat

Amit kínálunk
  • Alapbér bruttó 220.000 Forint + átlagosan elérhető havi bruttó bónusz: 12.000 Ft
  • Műszakpótlék
  • Túlórapótlék
  • Bruttó havi 23 916 Ft Cafeteria
  • Ajánlási rendszer
  • Munkaruha, munkavédelmi cipő és szájmaszk biztosítása
  • Ingyenes, klimatizált vállalati buszok vagy bejárás támogatás autóval: 15 Ft/km
Jelentkezéseket fényképes önéletrajz csatolásával várjuk!

Érdeklődni az alábbi telefonszámokon lehet:

20/333-44-50; 37/540-016

E-mail elérhetőségünk: [email protected]

Egyéb információk

+36 37 540 016

Telefon

Munkavégzés helye

Hatvan

Munkabér

  • bruttó 220 000 Ft / hó
Hatvan