Targoncás (Nyírbátor)

Humán Centrum Kft.

Targoncás

Leírás

Gép- és berendezésgyártással foglalkozó, sokoldalú nyírbátori partnerünk több mint 40 éve áll vevői szolgálatában. Az állandó innováció által, átfogó vevőszolgálattal és jól teljesítő munkatársakkal csúcspozíciót ért el az ipari csomagolósorok és logisztikai rendszerek partnereként, így már Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye egyik legmeghatározóbb gépgyártó vállalkozásává vált.

Feladatok

  • Targoncák előírásszerű használata
  • Logisztikai, rakodási feladatok ellátása
  • Alkatrészek, acélszerkezetek mozgatása, szállítása és rakodása targoncával
  • Munkavédelmi és egészségügyi előírások betartása

Elvárások

  • Targoncavezetői engedély
  • Minimum 1 év targoncavezetői tapasztalat
  • Tapasztalat rakodási, logisztikai területen
  • Munkavégzés önállóan és csapatban is
  • Jó problémamegoldó és szervezőkészség

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 05:30-14:10

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Utazási költségtérítés (tömegközlekedés esetén távolsági bérlet, autó esetében 30 Ft/km)
  • Teljesítménybónusz
  • Cafeteria
  • Előrelépési lehetőség
  • Támogatott, egészséges étkezési lehetőség
  • Gyümölcs- és vitamincsomag
  • Családias légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabilan működő vállalatnál

Munkavégzés helye

  • Nyírbátor
Nyírbátor