TARGONCÁS munkalehetőség! (Makó)

TARGONCÁS munkalehetőség!

Leírás

Elege van az állandó túlórázásból és kiszámítható munkarendre vágyik?

Jelentkezzen raktáros-targoncavezető pozícióra, és legyen része egy összetartó csapatnak!

Feladatok

  • Termékek be- és kitárolása, belső árumozgatás,
  • raktárkezelés,
  • késztermékek és alapanyagok be-, és kicsomagolása, megrendelések feldolgozása, címkézése,
  • leltározásban való részvétel .

Elvárások
  • Érvényes, új típusú targoncavezetői engedély (3312, 3313, 3324),
  • Raktározási területen szerzett tapasztalat,
  • Alapfokú számítástechnikai ismeret,
  • Folyamatos 3 műszakos munkarend vállalása.

Előny:
  • SAP ismeret.

Amit kínálunk
  • Kiemelkedő bérezés
  • Teljesítmény bónusz már az első hónaptól
  • Cafeteria juttatás az első ledolgozott hónap után
  • Kedvezményes melegétkeztetés
  • Modern munkakörnyezet, és családias hangulat
  • Ingyenes céges járatok: Szeged, Deszk, Klárafalva, Ferencszállás, Kiszombor, Hódmezővásárhely, Szikáncs, Földeák, Mezőkovácsháza, Végegyháza, Mezőhegyes, Pitvaros, Csanádpalota, Kövegy, Nagylak, Magyarcsanád, Apátfalva

Munkavégzés helye

Makó

Makó