Targoncás raktáros Januári munkakezdéssel (Lukácsháza)

A hirdetés már lejárt!

Targoncás raktáros Januári munkakezdéssel

Leírás

Targoncás anyagmozgató kollégákat keresünk targoncavezető engedéllyel 4 műszakos munkarendbe Lukácsházi partnercégünk részére Januári munkakezdéssel!

Szükséges vezetői engedélyek: Vezetőüléses (3324), vezetőállásos (3313), gyalogkíséretű (3312)

Jelentkezés kizárólag részletes szakmai Önéletrajzzal!

Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!

Feladatok

  • A termelésben keletkező készáru mozgatása, ellenőrzése és csomagolása
  • A raktár rendjének biztosítása és készleteinek kezelése
  • Anyagmozgatás a raktár és a termelés területén
  • Anyagmozgások könyvelése a számítógépes rendszerben (SAP)
  • Szükség szerint részt vesz a kiszállítások segítésében
  • Magasban történő munkavégzés

Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Raktári területen szerzett 1-2 év tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány (mindhárom)
  • 4 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelt juttatási csomag
  • Hosszútávú karrierlehetőség egy nemzetközi csapatban
  • Stabil, növekvő vállalat
  • Képzéseken, tanfolyamokon való részvétel
  • Kiemelkedő munkába járás támogatása
  • Ingyenes céges busz használat

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-235-3310-es telefonszámon!

Egyéb információk

+36 94 508 563

Telefon

Munkavégzés helye

Lukácsháza

Lukácsháza