Targoncavezető (Miskolc)

Humán Centrum Kft.

Targoncavezető

Leírás

Kéziszerszámokat gyártó partnercégünkhöz keresünk munkatársakat.

Járjon munkába ingyenes céges buszjárattal! Tegye holmiját saját, zárható szekrényébe! Szünetekben felfrissülhet a tiszta és barátságos közös helyiségekben. Hetente fogadóóráinkon személyesen is lehetősége van kérdéseit feltenni. Legyen a munkatársunk!

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony hosszú távon
  • Stabil jövedelem, havibéralapú fizetés
  • Ha még nincs 25 éves, szja-mentességre lehet jogosult
  • Dolgozói kedvezmények városszerte
  • Kiegészítő juttatások (pl. SZÉP kártya)
  • Kiszámítható munkarend
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet

Feladatok

  • Áru összekészítése,komissiózás,egyéb raktári feladatok
  • Targonca kezelése
  • Termékek fizikai mozgatása
  • Beérkező áru szakszerű elhelyezése a raktárban
  • Napi adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Felelősségteljes munkavégzés
  • OKJ-s targoncavezetői engedély (elektromos targoncára)
  • 1-2 év targoncavezetői tapasztalat

Előnyök

  • Komissiózás, áru-összekészítés területén szerzett gyakorlat
  • Magasraktári targoncás gyakorlat

Munkavégzés helye

  • Miskolc
Miskolc