Targoncavezető (Tatabánya)

A Delego Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és -közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Targoncavezető
45

Feladatok

  • Alapanyagok és elkészült termékek mozgatása és le/felhelyezése a kamionra
  • Gyártósorok kiszolgálása anyaggal
  • Raktár és az üzem közötti folyamatos árumozgatás biztosítása
  • Targonca tisztán tartása, szakszerű, biztonságos kezelése
  • Készlet figyelemmel tartása, kommunikáció a soron dolgozó kollégákkal

Elvárások

  • Új típusú targoncavezetői jogosítvány
  • Elektromos targoncán való tapasztalat
  • Nagyfokú figyelem és precizitás a munkavégzés során
  • Csapatmunkára való képesség
  • Megbízhatóság
  • Több műszakos munkarend vállalása (3 műszak, 5+2-es munkarend, 8 óra)

Amit kínálunk

Kis létszámú csapatba és családias környezetbe keressünk TARGONCAVEZETŐ kollégánkat!

Legyél TE csapatunk ÚJ tagja! Szabad hétvégék és bejárási támogatás tatabányaiaknak is!

  • FIX ALAPBÉR (Br. 240.350 Ft/hó)
  • MEGEMELT MŰSZAKPÓTLÉK (18-22 30%, 22-06 50%)
  • JELENLÉTI BÓNUSZ - alapbér 9%-a/negyedév
  • CAFETERIA - 43.500 Ft/negyedév
  • Év végi BÓNUSZ
  • BEJÁRÁS TÁMOGATÁS!

Munkavégzés helye

Tatabánya

Tatabánya