Targoncavezető (Gyöngyös)

Targoncavezető

Leírás

A Procter&Gamble gyöngyösi gyáregységébe munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Raktári készletek átvétele, a kijelölt helyre szállítása
  • A tárolt készlet elrendezése, mozgatása, átrakása

Elvárások

  • Érvényes targoncavezetői engedély (3312,3324)
  • Több műszak vállalása
  • Raktározási tapasztalat
  • Csapatmunka, együttműködés a kollégákkal

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés egy világhírű cég gyáregységében
  • Versenyképes jövedelem + Cafeteria
  • Egyéb, nem pénzbeli juttatások
  • Bejárás céges buszjárattal az alábbi településekről:
Abasár, Adács, Atkár, Bátonyterenye, Besenyőtelek, Boconád, Bodony, Detk, Domoszló, Dormánd,

Ecséd, Füzesabony, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyösoroszi, Gyöngyöspata,

Gyöngyössolymos, Gyöngyöstarján, Halmajugra, Hatvan, Heréd, Heves, Hort,

Jászárokszállás, Karácsond, Kisnána, Lőrinci, Ludas, Markaz, Mátraderecske, Mátrafüred, Mezőtárkány,

Nagyfüged, Nagyréde, Parád, Parádsasvár, Petőfibánya, Recsk, Rózsaszentmárton, Salgótarján, Sirok, Szücsi,

Tarnaméra, Tarnazsadány, Vámosgyörk, Vécs, Verpelét, Visonta

Buszjárat bővítés!
  • Kál - Kompolt - Kápolna - Tófalu - Aldebrő - Feldebrő
  • vagy saját autóval az ország bármely településéről: 27 Ft/km
  • Lakhatási támogatás
  • Fejlődési lehetőség

Jelentkezéseket önéletrajz csatolásával várjuk!

Munkavégzés helye

Gyöngyös

Gyöngyös