Raktáros -11.kerület (Budapest)

A Delego Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Munkaerő -közvetítési engedélyszám: 680-3/2012-0900

Raktáros -11.kerület
227

Feladatok

  • Áruátvétel és kiadás
  • Komissiózás
  • A raktári rend folyamatos fenntartása
  • Leltározási folyamatokban való részvétel
  • Csomagolási és adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások

  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • OKJ-s targoncavezető jogosítvány (elektromos homlok- és oldalvillás targoncára)
  • Szakmunkás bizonyítvány
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Alap szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

Magas színvonalú, stabil hátterű, borok forgalmazásával foglalkozó partnercégünk részére munkatársakat keresünk RAKTÁROS pozícióba, 11. kerületi munkavégzésre.

!!!Átlagos havi bér: bruttó 536.000!!!

Olyan helyet keresel, ahol jó társaságban, izgalmas munkát végezhetsz és ezt KIEMELKEDŐEN megfizetik? Fontos, hogy hasznosnak érezd magad és a munkádért cserébe a kellő elismerést is megkapd? Értékeled, ha a termékekből kedvezményesen vásárolhatsz és a születésnapodon PLUSZ szabadnappal ajándékoznak meg?
Amennyiben a kérdésekre IGEN a válasz, akkor megtaláltad a NEKED VALÓ MUNKÁT!
Pályakezdőként is nyugodtan jelentkezhetsz, amennyiben a szükséges végzettséggel rendelkezel!

  • Karrier egy magas színvonalú cégnél
  • ÁTLAGOS HAVI BÉR: BR. 536.000 FT/ HÓ
  • EGYÉB juttatások:
    • Benzin támogatás: 30 Ft/km
    • EMELT műszak pótlék
    • Munkatársi ajánlórendszer: akár nettó 350.000 Ft
    • INGYENES családi NYARALÁSI LEHETŐSÉG a BALATONNÁL
    • Jubileumi juttatás 5, 10, 15, év után
    • SZÜLETÉSNAPI AJÁNDÉK SZABADNAP!
    • KEDVEZMÉNYES BORVÁSÁRLÁSI LEHETŐSÉG
  • Hosszú távú, bejelentett munkahely
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Változatos, felelősségteljes feladatok
  • Opcionálisan elvégezhető boriskola
  • Betanítás, szakmai támogatás
  • Barátságos légkör, fiatalos közeg, kedves vezetők
  • Munkaruha

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest