Targoncavezető (Budaörs) (Budaörs)

A hirdetés már lejárt!

Targoncavezető (Budaörs)

Leírás

Budaörsi logisztikai partnerünkhöz keresünk targoncavezető pozícióba új kollegákat egy, vagy többműszakos munkarendbe!

Feladatok

  • Szűkfolyosós indukciós, vagy magasemelésű targoncavezetés
  • Beérkező áru kezelése, átvétele
  • Áruk elhelyezése a raktárban
  • Áruösszekészítés, anyagmozgatás (kézi és gépi)
  • Termékek szállításra való előkészítése
  • Adminisztráció
  • Raktári rend fenntartása

Elvárások
  • Targoncavezetői tapasztalat (oldalüléses, vezetőállásos előny)
  • Raktári tapasztalat/érdeklődés
  • Több műszak vállalása
  • Érvényes OKJ-s targoncavezető engedély (3324, 3313, 3312)

Előny:
  • Szűkfolyosós, indukciós, fülkével együtt emelkedő targoncás tapasztalat!

Amit kínálunk
  • Stabil vállalati háttér a Covid időszak alatt is!
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Szabad hétvégék!
  • Barátságos, támogató csapat
  • 44.000 Ft cafetéria
  • Negyedéves bónusz
  • Munkába járás támogatása: 86% tömegközlekedéssel
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás az alapbéren felül
  • Minden munkavállalónak balesetbiztosítás

Munkavégzés helye: Budaörs

Munkavégzés helye

Budaörs

Budaörs