Targoncavezető Budapest (Budapest)

A Delego Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉSI űrlapot, valamint küldd el nekünk önéletrajzod.

Kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Targoncavezető Budapest
206

Feladatok

  • Bejövő áru fogadása, raktározása
  • Kimenő áruk kivételezése a raktárból
  • Egyéb, raktáron belüli anyagmozgatási feladatok ellátás
  • Raktári rend és egység fenntartása
  • Esetenként kézi anyagmozgatás

Elvárások

  • Új típusú targoncavezetői engedélyek megléte (3312, 3313, 3324), érvényes orvosi pecséttel
  • Hasonló munkakörben/területen szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői gyakorlat
  • Hosszú távú munkavállalás
  • Önálló munkavégzésre való hajlandóság

Amit kínálunk

Stabil hátterű partnercégeink részére munkatársakat keresünk az alábbi TARGONCAVEZETŐ pozícióba, BUDAPESTI (X. VIII. kerület) munkavégzésre.

    AZONNALI kezdés – Béren felüli PRÉMIUM- Könnyen megközelíthető munkahelyek

    • AZONNALI kezdési, HOSSZÚ TÁVÚ lehetőség
    • Választható 2-3 műszakos munkarend
    • TELJES BEJELENTÉS
    • Béreden felül plusz PRÉMIUMOK
    • Vállalható túlóra, melyet az alapbéren felül jutalmazunk (hétköznap 50%, hétvégén 100%)

    Munkavégzés helye

    Budapest

    Budapest