Technical Process Specialist (Order Management) (Debrecen)

Technical Process Specialist (Order Management)

Feladatok

  • Adminisztratív feladatok ellátása (riportok készítése, adatok helyességének ellenőrzése, javítása)
  • Kommunikáció, információk összegyűjtése (telefonon és e-mail-ben)
  • Megrendelések feladása
  • Közreműködés a minőségfejlesztésében, a visszajelzések feldolgozásában
  • Folyamat dokumentálási tevékenységek támogatása
  • Meglévő folyamatdokumentációs tudástár használata
  • Határidők és az elvárt szolgáltatási szintek betartásának nyomonkövetése

If you have…

  • Tárgyalóképes német nyelvi ismeretek
  • Felsőfokú végzettség
  • Határozott, kommunikatív, proaktív személyiség

Előnyt jelent:

  • Haladó informatikai ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Debrecen