Technológus (Hódmezővásárhely)

Technológus

Leírás

Csongrád-Csanád megyében található, multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat, Technológus pozícióba.

Technológus

Feladatok

  • Anyagösszetételek kidolgozása a gyártáshoz,
  • Anyaggyártási dokumentációk elkészítése,
  • A nyers- és fehéráru gyártás anyagtechnológiai felügyelete, támogatása,
  • A gyártás optimalizációjához kapcsolódóan fejlesztési javaslatok kidolgozása,
  • A massza- és mázgyártási labor dolgozóinak irányítása, feladatok meghatározása a csoportvezetővel együtt,
  • A nyers- és fehérgyártási fejlesztési igények megvalósíthatóságának vizsgálata,
  • Kísérletek, minták elkészíttetése, minősítése, minőség-ellenőrzése,
  • A gyártási és fejlesztési folyamatokhoz kapcsolódóan szakmai kapcsolattartás a beszállítókkal.

Elvárások

  • Anyagmérnöki/kerámiaipari/vegyipari területen szerzett mérnök végzettég,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Legalább 3-4 éves tapasztalat, hasonló munkakörben.

Előnyt jelent:

  • Megalapozott szilikátipari ismeretek,
  • Szilikátipari gyakorlat,
  • Porcelángyártási technológiák ismerete.

Amit kínálunk

  • Támogató közeg,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Felelősségteljes munkakör,
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag,
  • Hosszútávú munkalehetőség.

Munkavégzés helye

Hódmezővásárhely