Technológus (Szeged)

A Medikémia Zrt., a Magyarországon piacvezető PREVENT autóvegyi termékek gyártója munkatársat keres innovációs csapatába,

Technológus

munkakörbe.

Feladatok

  • Termékek gyártási feltételeinek kialakítása, dokumentálása a csomagolástervezéstől a gyártástechnológiai tervezésen át az új munkafolyamatokhoz kapcsolódó oktatásokig,
  • Gyártási folyamat időszakos ellenőrzése, fejlesztése
  • A termelőüzem időszakos támogatása irányítási és ellenőrzési feladatok ellátásával

Elvárások

  • Okleveles vegyész, vagy vegyészmérnök, vagy vegyipari gépész végzettség
  • Számítógép-felhasználói ismeretek (MS Office, Excel haladó szintű ismerete és alkalmazása)
  • Angol vagy német középfokú nyelvismeret
  • Nagyfokú önállóság, precizitás, megbízhatóság

Előnyök

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható vállalat, biztos, hosszú távú munkahely.
  • A munkakörrel összhangban lévő bér.
  • Béren kívüli juttatás, cafeteria rendszer.
  • Kiemelkedő teljesítmény, jobbító javaslat és munkavállalói hűség jutalmazási rendszerek.
  • A vállalati sport- és szabadidős létesítmények ingyenes használatának lehetősége (szauna, edzőterem).
  • Mobiltelefonflottához történő csatlakozási lehetőség igen kedvező havi- és percdíjakkal.
  • Alapbéren felüli premizálás.
  • Rugalmas munkaidő.
  • Munkába járás támogatása.
  • Béren kívüli juttatás, cafeteria rendszer

Egyéb információk

  • Határozatlan időtartamú szerződés.
  • Napi 8 óra átlag munkaidő.

Munkavégzés helye

  • 6728 Szeged, Zsámbok-réti sor 1/A

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva vagy a fenti címre küldje el.

Szeged