Teherépjármű értékesítő (Budapest)

Tehergépjármű értékesítő

Feladatok:

  • Használt tehergépjárművek értékesítése a Used Truck Center márkakereskedésben
  • Ügyfelek fogadása, kiszolgálása és tájékoztatása
  • Segítségnyújtás a megfelelő jármű kiválasztásában
  • Ügyfelek felkeresése és a megléfő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • A tehergépjárművek bemutatása az ügyfelek részére, akár tesztvezetéssel
  • A márkakereskedés szabályzatának megfelelően rendelések kezelése, letétek kezelése
  • Adminisztráció

Partnerünk a Hungarotruck Kft., már 12. éve piacvezető márka Magyarországon a tehergépkocsik hat tonna össztömeg feletti kategóriájában. Csapatukba egy új kollégát keresünk, aki a 17. kerületi telephelyen a használt tehergépjárművek értékesítésével fog foglalkozni. Amennyiben beszélsz angolul és van tehergépjármű értékesítésben szerzett tapasztalatod és szívesen dolgoznál egy motivált és ambíciózus csapatban egy piacvezető, stabil cégnél, várjuk jelentkezésedet.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • 2-4 év tehergépjármű értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • További nyelvek ismerete: német, orosz, lengyel, szláv nyelvek
  • C, C+E jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Alapfizetés és havi jutalék az eladott tehergépkocsik után
  • Céges autó, amely magán célokra is használható
  • Cafeteria

Budapest