Telefonos követeléskezelési munkatárs (Budapest)

Az Intrumnál jelentős eredményeket érhet el, és hiszünk abban, hogy ezáltal fejlődhet. Mindehhez nemzetközi környezetet és egy olyan támogató kultúrát ajánlunk, ahol értékeljük a befektetett energiát.

Szeretnél egy 450 fős piacvezető skandináv cég közvetlen, családias hangulatú, dinamikusan fejlődő Call Centerében tapasztalatot szerezni?

Akkor jelentkezz

Telefonos követeléskezelési munkatárs

pozícióba!

Milyen feladatokat kell ellátni a munkakörben?

  • kapcsolatot tartasz lakossági ügyfelekkel, segítesz kölcsönösen elfogadható megoldást találni tartozásaik rendezésére
  • tanácsot adsz ügyfeleinknek, kiválasztjátok a számukra legkedvezőbb fizetési ütemezést, majd nyomon követed a befizetéseket
  • megértően és tiszteletteljesen kommunikálsz ügyfeleinkkel, hisz nálunk az empátia és az etika is fontos értékek
  • mindeközben jelentős szakmai tapasztalatra teszel szert Európa legnagyobb, a pénzügyi szektorban jól ismert és elismert követeléskezelő cégénél

Ki az ideális jelölt számunkra?

  • legalább érettségivel rendelkezel
  • nem jelent problémát az MS Office programok - Word, Excel, Outlook - használata (a többi rendszert úgyis itt fogod megismerni, használatukat megtanítjuk)
  • képes vagy kezelni különféle kommunikációs helyzeteket, higgadt és tisztelettudó maradsz konfliktushelyzetben is, és végig a megoldás lebeg a szemed előtt
  • szívesen belekóstolnál a munka világába egy stabil nemzetközi cégnél, versenyképes jövedelem mellett
  • nyitott vagy új pénzügyi ismeretek elsajátítására

Előnyként értékeljük,

  • ha rendelkezel MNB szolgáltatás közvetítői hatósági vizsgával de az sem gond, ha még nem, mert támogatjuk képzést és a vizsga megszerzését, így ez neked nem kerül semmibe

Miért jó az Intrumnál dolgozni?

  • A++ kategóriás, nagyon magas színvonalú irodai környezet miatt
  • kezdő alapbérben 8 órás munkarend esetén bruttó 294.000 Forintot ajánlunk
  • teljesítményed függvényében elérhető és motiváló bónuszt fizetünk
  • a belépés napjától járó cafeteria juttatásunk, amely készpénz formájában is elérhető, ~40%-kal a piaci átlag felett van, tehát jelentősen megnöveli a havi járandóságod értékét
  • a munkarend választható: 8 órás vagy rugalmas munkaidőkeret
  • fejlődési és karrier lehetőség vár, 9 hónap után lehetőséged van megpályázni nyitott pozícióinkat, belső kiválasztási folyamatban részt venni
  • képzési csapatunk profi kommunikátorrá fejleszt téged, amit nemcsak nálunk tudsz majd hasznosítani, hanem az élet bármely területén
  • havonta 8 alkalommal ingyenes sportolási lehetőséget biztosítunk neked egy közeli, prémium fitneszközpontban, emellett szerződött partnerünknél sportkártyát is válthatsz, ha más létesítményeket is látogatnál
  • egészségbiztosítási csomagunk révén széleskörű magánklinikai színvonalú orvosi ellátáshoz és szűrővizsgálatokhoz jutsz hozzá ingyenesen
  • a munkaközi szünetekben a kikapcsolódásodat pihenőterünkben elhelyezett szórakozási lehetőségekkel segítjük (darts tábla, társasjáték, XBOX, kosárlabda palánk)
  • stabil munkahely vár
  • home office lehetőséget biztosítunk a mentori program után

Úgy érzi, Ön lehet a megfelelő ember számunkra? Örülünk neki. Jelentkezzen most! Várjuk, hogy kapcsolatba kerülhessünk Önnel.

Budapest