Telefonos piackutató munkatárs (4,6,8 órában) (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Telefonos operátori munkakörben keresünk munkatársakat időpont-egyeztetés, valamint telefonos kérdőív lekérdezés céljára rész illetve teljes munkaidőben.

Telefonos piackutató munkatárs (4,6,8 órában)

Feladatok

  • Telefonos piackutatási kampányokban részt venni,
  • A kampányok során kimenő hívásokat kezdeményezni, melyek célja piaci információk gyűjtése lakossági ügyfélkörben.
  • Irodai környezetben ügyfelekkel foglalkozni,
  • A feladatkörhöz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Telefonos időpont-egyeztetés

Elvárások

  • Érettségi Bizonyítvány
  • Kiváló kommunikációs kézség
  • Jó kapcsolatteremtő készség
  • Microsoft Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Határozott, talpraesett személyiség

Előnyök

  • Bármilyen piackutatásban, időpont-egyeztetésben, telefonos munkában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fix, versenyképes fizetés
  • Rész- és teljes munkaidő (4-6-8 óra)
  • Rugalmas munkaidő (hétfő-péntek)
  • Könnyen megközelíthető budapesti iroda a VIII.Kerületben

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk.